Retrica Pro

iOS için Resim Editörü Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretli - 6,49 TL
  • Boyut28.5 MB
  • Sürüm2.3.1
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciVenticake Inc.
Retrica Pro uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm iPhone ve iPad cihazlarınıza sadece indir butonuna basarak kolaylıkla yükleyebilir ve resimlerinizde mükemmel düzenlemeler yaparak en eğlenceli ve en mükemmel görünen resimler elde edebilirsini

Retrica Pro uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm iPhone ve iPad cihazlarınıza sadece indir butonuna basarak kolaylıkla yükleyebilir ve resimlerinizde mükemmel düzenlemeler yaparak en eğlenceli ve en mükemmel görünen resimler elde edebilirsiniz.

Son derece kolay kullanım özelliğine sahip olan bir menü kullanılarak geliştirilmiş olan bu kullanışlı uygulama ile resim çekmek sizin için tam bir keyif olacak. Bu uygulama sayesinde amatör resimlerinizden kurtulacak ve tıpkı profesyonel fotoğrafçı gibi resimler yaratabileceksiniz. Resim çekmeyi seven kullanıcılarımız bu uygulamaya bayılacak.

Uygulama ile çektiğiniz resimlere 100' ün üzerinde filtre uygulayarak birbirinden farklı efektler ile resimlerinize hoş hava katabilir, harika çerçeveler ekleyerek resimlerinize farklılık katabilir, birbirinden güzel filigranlar ekleyerek resimlerinize eğlence katabilir ve mükemmel resimler elde edebilirsiniz. Yarattığınız bu resimlerinizi Facbook, Twitter, İnstagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde bulunan hesaplarınız üzerinden paylaşarak resimlerinizi arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilirsiniz. Çok severek kullanacağınız bu mükemmel uygulamayı Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Retrica Pro indir